Pokaż listę

Cesja umowy z deweloperem – jak ją bezpiecznie przeprowadzić

Rozwój rynku mieszkań deweloperskich doprowadził do wzrostu liczby transakcji sprzedaży praw do zakupu mieszkania od dewelopera.

Tego typu umowa (cesja), przenosząca prawa i obowiązki z umowy deweloperskiej (czy też przedwstępnej) niesie za sobą szereg czynności oraz przygotowań, które zarówno strona kupująca jak i sprzedająca, musi przeprowadzić.

Jako doświadczeni agenci nieruchomości, od prawie 10 lat czynnie działający także w obszarze tej specyficznej formy sprzedaży, wspieramy naszych Klientów w szybkim oraz co najważniejsze bezpiecznym procesie umowy cesji.

Zapraszamy do kontaktu nie tylko Klientów, którzy korzystali z naszej pomocy w znalezieniu swojego mieszkania, ale także tych, którzy planują zakupić lub sprzedać prawo do zakupu nieruchomości właśnie drogą cesji. Co ważne nasze bogate doświadczenie pozwala wspierać Państwa w umowach typu:

·      sprzedaż ekspektatywy odrębnej własności lokalu, stosowana głównie w przypadku inwestycji realizowanych przez spółdzielnie mieszkaniowe

·      cesja umowy deweloperskiej w formie aktu notarialnego

·      cesja umowy przedwstępnej cywilnoprawnej

·      inne formy umów przedwstępnych realizowane w przypadku, gdy nieruchomość nie posiada jeszcze urządzonej księgi wieczystej.

 

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 600 45 15 74 lub biuro@platanhouse.pl.

 

Pokaż listę