G
S
Działka budowlana Kampinos
Powierzchnia
1332.0 m2
Cena za m2
60 PLN

Działka budowlana Kampinos

Grunt
Sprzedaż
mapa
80 000 PLN
80 000 PLN
80 000 PLN
60 PLN
1332.0 m2
budowlana
PH598640

Opis nieruchomości

Przedstawiam Państwu do sprzedaży piękną działkę budowlaną w Woli Pasikońskiej koło Kampinosu.
Działka o pow. 1332 m 2 , znajduje się w linii zabudowy i prowadzi do niej (na razie wytyczona) droga wewnętrzna. Cena tej działki 80.000 zł. Cena m2: 60 PLN/m2
Obecnie działka nie jest ogrodzona, nie ma nasadzeń, znajdują się w jej obrębie dziko rosnące drzewka, 5 brzóz i kilka sosenek na jej zachodnim skraju. Do działki wydane są Warunki zabudowy. Działka położona jest w kompleksie 10 działek z czego 5 jest zabudowanych. Oddalona o 10 km od Sochaczewa, 7 km od Żelazowej Woli oraz 49 km od Warszawy (50 min samochodem). Położona w bardzo urokliwej okolicy. Dla tego terenu jest opracowany plan zagospodarowania przestrzennego, oznaczony symbolem 2MN, przewidujący zabudowę jednorodzinną wolno stojącą. Można budować domy parterowe z poddaszem użytkowym. Powierzchnia biologicznie czynna 70%, a powierzchnia zabudowy 30%. Do działki jest doprowadzony prąd na skraju działki, wodociąg w drodze.
Położenie działki jest doskonale skomunikowane z Warszawą, dojazd przez Kampinos - Leszno - Babice, to ok. 35 km do drogi S8 (Obwodnica Wa-wy - Aleja Armii Krajowej). Jeśli jesteście Państwo miłośnikami natury i wolny czas lubicie spędzać w lesie, Do działki od strony północno-zachodniej przylega Uroczysko Maszynka, część Puszczy Kampinowskiej. W odległości 2 km od działki, rozciągają się nieskończone wprost obszary Kampinoskiego Parku Narodowego. Na takim terenie płuca czują się w swoim żywiole.
Z działki jest widok na zabytkową Aleję Lipową im. Fryderyka Chopina, będącą unikatowym pomnikiem przyrody stworzonym przez szpaler ponad 800 drzew lipowych.
W okolicy występuje luźna zabudowa z przewagą zielonych terenów otwartych. Atrakcyjność lokalizacji podnosi bliskość Puszczy Kampinoskiej, będącej idealnym miejscem wypoczynku i rekreacji oraz dobry dojazd do Warszawy. Wola Pasikońska to miejscowość położona w gminie Kampinos, w otulinie Puszczy Kampinoskiej. W miejscowości Kampinos znajduje się m.in: przedszkole, szkołę, halę sportową, przychodnię lekarską itp. Nieruchomość położona ok. 500 m od głównego szlaku komunikacyjnego, którym jest droga wojewódzka nr 580 ( Warszawa-Sochaczew) a istniejąca w Pasikoniach sieć dróg gminnych zapewnia dobry dojazd do głównego szlaku komunikacyjnego. Cisza, zieleń, spokój, bliskość do Kampinoskiego Parku Narodowego, bliskość do Warszawy (przy cenie tej nieruchomości) czynią to miejsce dobrą alternatywą dla zamieszkania w Warszawie. Na trasie Warszawa-Sochaczew kursuje Motobuss.
Nie przegapcie Państwo szansy na wymarzony dom w podwarszawskiej gminie Kampinos.
Gmina Kampinos ze względu na Puszczę Kampinoską nie ma problemu ze smogiem, który straszy nas z każdej strony; jest nazywana "zielonymi płucami Warszawy". Miejsce jest doskonałe na wycieczki turystyczne - blisko jest Żelazowa Wola miejsce urodzin F. Chopina, Niepokalanów miejsce działalności Maksymiliana Kolbego.
UWAGA WAŻNA INFORMACJA... Planowana WKD połączy Warszawę z Sochaczewem - przez gminy Stare Babice, Leszno, Kampinos !!! przeczytaj o projekcie

..lhttps://www.wkd.com.pl/aktualnosci/634-bedzie-porozumienie-samorzadow-w-sprawie-budowy-nowej-linii-komunikacyjnej.html
W bliskiej okolicy jest też planowana inwestycja rekreacyjna

https://ikampinos.pl/artykul/nie-tylko-las-wielkie/102031

Zdjęcia nieruchomości

Pokaż mapę
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.
Wioletta Kacprzak
Platan House sp. z o.o.
Zielna 37
00-108 Warszawa

Inne w tej kategorii Pokaż więcej (21)

Inne w tej kategorii Pokaż więcej (21)

340 000 PLN
Kup za PLN msc
Grunt
Sprzedaż
722.0 m2
1 115 400 PLN
Kup za PLN msc
Grunt
Sprzedaż
6600.0 m2
799 000 PLN
Kup za PLN msc
Grunt
Sprzedaż
4235.0 m2
99 000 PLN
Kup za PLN msc
Grunt
Sprzedaż
3000.0 m2

80 000 PLN
Sprawdź ratę chevron_right

To pole jest wymagane
phone