M
S
Warszawa Ursus 2pokoje 41m2. 15min.do CENTRUM!!!
Powierzchnia
40.8 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
2 / 7

Warszawa Ursus 2pokoje 41m2. 15min.do CENTRUM!!!

Mieszkanie
Sprzedaż
Posag 7 Panien, Ursus, Warszawa
mapa
375 000 PLN
375 000 PLN
375 000 PLN
9 197 PLN
40.8 m2
2
2 / 7
2022
Pierwotny
sypialnia
Miejsca parkingowe podziemne
PH258393

Opis nieruchomości

DO SPRZEDANIA PRZEPIĘKNE MIESZKANIE W DOSKONAŁEJ INWESTYCJI.  mieszkanie 2-pokoje 40m - zakup bezpośrednio od dewelopera na podstawie cesji umowy deweloperskiej (opłaconej w całości ). Mieszkanie nie ma żadnych wad fizycznych ani prawnych.
Mieszkanie znajduje się przy ul. Posag 7 Panien - Położone jest na drugim piętrze, ma dwa oddzielne pokoje i można zrobić też oddzielną kuchnię jeśli ktoś chciałby je wynająć dwóm niezależnym osobom. Okna skierowane są na najlepszą stronę świata - południowy-zachód - dzięki czemu jest dobrze doświetlone. 
Jest możliwość zakupu również mieszkania na piętrze 3 w takim samym metrażu. 

Mieszkanie znajduje się w tworzonej całkiem nowej ogromnej dzielnicy Ursusa graniczącej z Bemowem i Włochami, dla której uchwalony jest w całości Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego - a co za tym idzie - wiadomo dokładnie jak będzie wyglądać. A wyglądać będzie tak że jako chyba jedyna dzielnica będzie miała ogromne przestrzenie między blokami (między moim a sąsiednim jest prawie 70m), wzdłuż każdej ulicy alejki drzew i ogólnodostępne miejsca parkingowe po obydwu stronach. Nie powtórzyli też błędów z Miasteczka Wilanów i przewidzieli w planie zarówno szkoły, parki, dwa centra handlowe, biurowce i inne usługi.

Dla osób niezmotoryzowanych, chcących jeździć do centrum - w odległości 400m stacja SKM Ursus Północny - jedzie 12 min. pod Pałac Kultury (czyli dwa razy szybciej niż metro), a za kilka lat stacja Śródmieście będzie połączona podziemnie ze Stacją Centrum pierwszej linii metra (wraz z remontem linii średnicowej).

Szybki bezkolizyjny wyjazd samochodem w każdą stronę:
- Aleją 4 Czerwca 1989r do Al. Jerozolimskich, trasy S8, trasy S2, do Lazurowej i Wolskiej
- ul. Gierdziejewskiego do trasy S8, Połczyńskiej, Poznańskiej

Do Centrum w 15 minut z oddalonej o 5 minut pieszo stacji PKP gdzie obecnie została zlecona wycena stacji METRA !!!

Bardzo wysoki standard części wspólnych! Wideofon, ochrona, monitoring, system Smart House (pozwoli na znaczne oszczędności, ułatwi zarządzanie mieszkaniem i umili Twój każdy dzień). Budynek o wysokiej wydajności energetycznej wyposażony w ekologiczne rozwiązania, takie jak oświetlenie LED, czy instalacje fotowoltaiczne pozwolą na obniżenie kosztów eksploatacji. Prężnie rozwijająca się część Warszawy. Na terenie osiedla nowoczesne place zabaw oraz wiele lokali usługowych. W okolicy liczne parki - Park Czechowicki, Staw Koziorożca.

Mieszkanie jest wybrane i zakupione na etapie przedsprzedaży co spowodowało iż pod względem rozkładu pomieszczeń, usytuowania i widoku jest to perełka wśród powstających tam mieszkań.

Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym. Miejsce postojowe w garażu podziemnym + 35 tyś. (obligatoryjnie) duże miejsce postojowe z miejscem na rowery lub inne rzeczy.

Termin przekazywania mieszkania planowany na 2 kwartał 2022 r.

Idealna oferta pod inwestycję!

Zdjęcia nieruchomości

Pokaż mapę
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.
Mariusz Grzybowski
Doradca ds. Nieruchomości
Platan House sp. z o.o.
Zielna 37
00-108 Warszawa

Podobne oferty Pokaż więcej (188)

Podobne oferty Pokaż więcej (188)

POKAŻ CENĘ
Zamieszkaj za PLN msc
Mieszkanie
Sprzedaż

Warszawa, Ursus

38.8 m2 2 pokoje Piętro 4 / 4
POKAŻ CENĘ
Zamieszkaj za PLN msc
Mieszkanie
Sprzedaż

Warszawa, Ursus

39.5 m2 2 pokoje
326 000 PLN
Zamieszkaj za PLN msc
Mieszkanie
Sprzedaż

Posag 7 Panien

Warszawa, Ursus

34.0 m2 1 pokoje Piętro 1 / 7
POKAŻ CENĘ
Zamieszkaj za PLN msc
Mieszkanie
Sprzedaż

Warszawa, Białołęka

38.6 m2 2 pokoje

375 000 PLN
Sprawdź ratę chevron_right

To pole jest wymagane
phone